رنگ طلایی

نمایش دادن همه 6 نتیجه

آباژور سه پایه خراطی 155

۴۹۵,۰۰۰ تومان

آباژور سه پایه خراطی

آباژور سه پایه خراطی کی محصول عالی برای روشنایی منازل شیک و زیبا و یک دکور عالبی برای پر کردن فضای خالی خانه.
جنس بدنه از چوب روس میباشد که استحکام محصول را بسیار بالا میبرد.
این محصول با ارتفاع 155 سانتی متر یک استاندارد برای آباژور ها می باشد، با ارتفاع مناسب و نور کافی میتواند روشنایی بسیاری به خانه های زیبای شما ببخشد.
محصول شامل سه پایه محکم و یک آباژور شیک می باشد، پشنهاد ما برای شما خوش سیلقه ها خرید این محصول عالی می باشد.

تاب ریلکسی مدل ساده 2 متری

تاب ریلکسی مدل ساده 2 متری

یک محصول منحصر به فرد برای همه افراد خانواده و شیک کردن خانه می باشد، این محصول مدل ساده می باشد که مدل طرح مونیخ را میتوانید از سایت همتو کالا تهیه کنید. ارتفاع ۲ متر لوله قوی و محکم جنس تشک :پر شده از الیاف قیمت ۱۹۱۰تومان

تاب ریلکسی مدل مونیخ ارتفاع 2 متر

تـاب ریلکسی مدل مونیخ محصولی لوکس برای افرادی با سلیقه می باشد که میخواهند یک تـاب راحتی در خانه خود داشته باشند، جدا از زیبایی یک تـاب برای ریلکس کردن و دور بودن از استرس می باشد. این محصول دارای رنگ های متنوعی باشد که به انتخاب شما می باشد.  

فانوس سرصاف 35-50-65

۶۲۰,۰۰۰ تومان8

فانوس سرصاف

فانوس-سرصاف-35-50-65 با ارتفاع های ۳۵ سانتی متر. ۵۰ سانتی متر. ۶۵سانتی متر هستند. در دو رنگ طلایی و نقره ای را در سایت همتو کالا موجود می باشد.  

فانوس هرمی 1

۶۲۰,۰۰۰ تومان
در زمان های قدیم که چراغ وجود نداشته با استاده از فانوس ها در تاریکی شب، مانند یک چراغ، شب را به روز تبدیل میکردن؛ فانوس ها در امروزه یک دکور بسیار شبک و مدرن به حساب می آید. شما میتوانی با استفاده از شمع یک جلوه بسبار قشنگی را به خانه دهید، امروزه با برق رفتن نداشتن شارژ چراغ قوه ها دیگر نگران تاریکی نیستید، با استفاده از فانوس میتوانید محط را راشن گنید. فانوس هرمی یک محصول منحصز به فرد هست برای استفاده از در شب و دکور های خانه های لوکس، یک محصول مورد نیاز امروزه.

کوسن مبلی 1

۱۵۰,۰۰۰ تومان
در دنیای مدرن امروزی دکوراسیون بخشی از زندگی میباشد و انتخاب کالای مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد کوسن های جنس خز هم زیبایی و شیک بودن رو به همراه دارد و هم راحتی لازم را دارد و مهم ترین نکته که بسیار با کیفیت میباشد و با هر نوع دکور و سلیقه ای به راحتی ست میشود . کوسن مبلی مناسب و خوشرنگ متناسب با مولمان خود میتواند زیبایی چشم نوازی به دکوراسیون خونه میدهد و چشم مخاطبان را به خود جلب میکند. کوسن مبلی دارای رنگ های شاد و مجلسی می باشد که میتوانید با سفارش رنگ دلخواه خود محصول را دریافت نمایید.