news

شورولت بلیزر ۲۰۲۳

شورولت از مدل ۲۰۲۳ بلیزر با به روزرسانی‌هایی در سطوح مختلف رونمایی کرد.

شورولت از مدل ۲۰۲۳ بلیزر با به روزرسانی‌هایی در سطوح مختلف رونمایی کرد.

اسب بخار: شورولت از مدل ۲۰۲۳ بلیزر با به روزرسانی‌ هایی که انجام داده است در سطوح مختلف رونمایی کرد.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

نمای بیرونی شورولت بلیزر ۲۰۲۳

در ظاهر خودرو به روزرسانی هایی جزئی صورت پذیرفته است و شاهد تغییرات آنچنانی نیستیم. در واقع، فیس لیفت بلیزر از نوع جزئی یا Minor است.

قاب مشکی براق جلوپنجره بلیزر، که از زیر چراغ های روز این خودرو شروع می شود، در مدل ۲۰۲۳ در قسمت پایینی تفاوت هایی با قبل داشته که موجب تغییر طراحی چراغ های اصلی درون سپر شورولت بلیزر ۲۰۲۳ شده است که باعث زیبایی خاصی در خودرو شده است.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

در نمای عقب ماشین بلیزر، گرافیک داخلی چراغ های عقب تغییر کرده و دیزاین آن ها به مراتب نسبت به نسخه قبلی، زیباتر و به روزتر شده است.

از دیگر تغییرات این نسخه می توان به طیف رینگ های جدید ۱۸، ۲۰ و ۲۱ اینچی و همچنین رنگ های جدید آبی، خاکستری، برنزی و قرمز جدید برای بدنه شورولت بلیزر فیس لیفت اشاره کرده است.

بهترین سایت برنامه نویسی

درون کابین بلیزر ۲۰۲۳

درون کابین شورولت بلیزر ۲۰۲۳ یک نمایشگر ۱۰ اینچی جدید برای سیستم اطلاعات و سرگرمی خودرو در نظر گرفته شده هست که این نمایشگر برای تمامی نسخه ها یکسان است.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

همچنین تمامی مدل های شورولت بلیزر دارای پد شارژ بدون سیم تلفن همراه و وای فای هات اسپات هستند. لازم به ذکر است که سیستم‌ های دستیار راننده بلیزر هم در تیپ‌ های ابتدایی افزایش یافته است.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

انجمن تخصصی و عمومی رزامایند

به‌عنوان‌ مثال، حالا کروز کنترل تطبیقی برای تیپ‌های پایین تر ارائه می‌شود و پکیج Safety Assist شورولت هم به‌ صورت استاندارد در بلیزر لحاظ می شود که هشدار برخورد از جلو و ترمز اضطراری خودکار، سیستم پیشگیری از برخورد با عابر پیاده، سیستم حفظ حرکت در میان خطوط، هشدار خروج از خط و نوربالای خودکار از موارد موجود در این پکیج هستند. علاوه بر موارد ذکرشده، ترکیب رنگ کابین نیز در مدل های فیس لیفت تغییر کرده است.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

قوای فنی شورولت بلیزر ۲۰۲۳

در خصوص قوای فنی، بلیزر مدل ۲۰۲۳ تغییری نداشته است. شورولت بلیزر فیس لیفت همچنان از همان دو پیشرانه مدل قبلی بهره می گیرد. پیشرانه اول یک موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربو شارژ با حداکثر قدرت ۲۲۸ اسب بخار قدرت و محور محرک جلوست.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

گزینه بعدی یک پیشرانه ۳.۶ لیتری ۶ سیلندر تنفس طبیعی با حداکثر قدرت ۳۰۸ اسب بخار است و قدرت تولیدی پیشرانه در این نسخه به هر چهار چرخ منتقل می شود.

انتقال قدرت هر دو موتور هم از طریق یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک صورت می‌ پذیرد. شورولت بلیزر فیس لیفت مدل ۲۰۲۳ از تابستان آینده به بازار عرضه می شود، اما شورولت هنوز در ارتباط با قیمت این خودرو حرفی به میان نیاورده است.

به روز ترین سایت دانلود برنامه و اپ

شورولت بلیزر ۲۰۲۳ چه تغییراتی داشته است؟

این خودرو در ظاهر و داخل کابین و همچنین از نظر تجهیزاتی، تغییراتی را تجربه کرده است که هنوز هم بسیار زیبا هست.

شورولت بلیزر چه مشخصاتی دارد؟

بلیزر دارای دو موتور متفاوت است. پیشرانه اول یک موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با حداکثر قدرت ۲۲۸ اسب بخار قدرت است. گزینه بعدی یک پیشرانه ۳.۶ لیتری ۶ سیلندر تنفس طبیعی با حداکثر قدرت ۳۰۸ اسب بخار است. انتقال قدرت هر دو موتور هم از طریق یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک صورت می‌ پذیرد.

شورلت بلیزر ۲۰۲۳؛ غول آمریکایی جذاب و دلربا

زمان عرضه شورولت بلیزر ۲۰۲۳ چه تاریخی است؟

شورولت بلیزر فیس لیفت مدل ۲۰۲۳ از تابستان سال آینده به بازار عرضه می شود.

منبع خبر

 

اگر به دنیال یک سایت در بحث بورس و روانشناسی میباشید ما سایت تخصصی IPBSES را به شما پیشنهاد میدهیم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *